kuwety samoczyszczące

Kuwety samoczyszczące – komfort i wygoda

Każdy czworonóg musi posiadać swoją kuwetę oraz nauczyć się z niej korzystać. Ale to na właścicielu zwierzaka spoczywa obowiązek wyboru tej właściwej. Dobrze żeby była ona nie tylko przyjazna dla naszego pupila, ale też wygodna w obsłudze dla właściciela. Dlatego dobrym rozwiązaniem są kuwety samoczyszczące. Czyści się je łatwo i bez większej ingerencji człowieka oraz mają szereg innych walorów o których mowa poniżej.

Czysta przestrzeń

kuwety samoczyszcząceKuwety samoczyszczące mają tą niewątpliwą przewagę w stosunku do tych standardowych, że nie zanieczyszczają tak najbliższego otoczenia. Nieprzyjemne zapachy i bakterie nie unoszą się w powietrzu. Wszystko to dzięki czujnikowi wbudowanemu w kuwetę, który rozpoznaje ruchy zwierzaka i gdy tylko ten odchodzi następuje automatyczne samoczyszczenie kuwety, dobre kuwety dostaniesz na https://www.obroza-elektryczna.pl/automatyczne-kuwety-samoczyszczace/.

Duży wybór

W obecnych czasach wybór kuwet samoczyszczących jest bardzo duży. Znajdziemy je w ofercie wielu sklepów zoologicznych. Są to naprawdę inteligentne urządzenia. W modelach najnowszej generacji możemy ustalić częstotliwość z jaką będzie następowało oczyszczanie kuwety

, a nawet zmienić te parametry zdalnie.

Jak widać samoczyszczące kuwety są doskonałym rozwiązaniem dla domu. Stanowią oszczędność czasu dla właściciela, gdyż poświęca on znacznie mniej czasu na ich sprzątanie, niż w przypadku tych tradycyjnych. Dodatkowo używa się do nich mniej żwirku, co wpływa na większą oszczędność. Natomiast długofalowo mają również dobry wpływ na zdrowie domowników, bo drobnoustroje nie unoszą się w powietrzu.