transporter dla psa

Z jakiego materiału wybrać transporter dla psa?

Transporter dla psa to niezbędne wyposażenie każdego właściciela psa. Umożliwi on nie tylko bezpieczną i sprawną podróż samochodem przez psiaka, lecz także często jest bardzo przydatny jako kryjówka w domu, gdy dzieją się rzeczy stresujące dla psa. Pytanie jednak, jakie najczęściej sobie zadają właściciele psów, to, z jakiego materiału najlepiej wybrać transporter dla psa?

Transportery materiałowe i wiklinowe

transporter dla psa

Nie da się ukryć

, że wielu właścicieli psów traktuje psie transportery jako element swojej odzieży i dodatek do niej. Z tego powodu przykładają olbrzymią uwagę do tego, jak dany transporter wygląda i z czego został wykonany. Nic zatem dziwnego, że tak dużą popularnością cieszą się transportery wykonane z wikliny, czy też materiałowe, mocno podobne do toreb podróżnych. Niestety poza wyglądem ich zalety się kończą, ponieważ są to transportery bardzo nietrwałe, a często także niestabilne, co dla psa jest bardzo złą cechą. Dobra oferta jest dostępna na https://www.obroza-elektryczna.pl/transportery-dla-psow/.

Transportery plastikowe

Zdecydowanie lepiej na tym tle wyglądają transportery plastikowe. Choć wiele osób je z góry skreśla z powodu mniej atrakcyjnego wyglądu, to jednak są to transportery o wiele mocniejsze niż wersja z wikliny lub materiału, a przy tym są o wiele lżejsze. Powoduje to, że jest to transporter bardzo mocny, stabilny, wygodny dla psa, a jednocześnie wygodny dla właściciela. Dodatkowo często wyposażony jest w pojemnik na wodę i jedzenie dla psiaka, co jeszcze bardziej poprawia jego komfort podróży.