trutka na szczury Garden Lab

Zalety trutki na szczury Garden Lab

Trutka na szczury Garden Lab występuje w postaci pasty i jest jednym z najmocniejszych produktów na rynku. Niestety gryzonie są dużym problemem dla rolników, ponieważ niszczą uprawy i znacząco zmniejszają zbiory.

Czym jest trutka na szczury?

Największym zainteresowaniem cieszą się trutki w postaci granulatu, kostki oraz specjalnej pasty w saszetkach. Trutki na gryzonie zawierają substancje aktywne, które należą do grupy antykoagulantów. Po zjedzeniu trutki szczur umiera, a przyczyną jest krwotok wewnętrzny. Gryzonie zazwyczaj unikają miejsca

puttygen.site

, w którym została znaleziona przynęta. Trutka na szczury Garden Lab dostępna tutaj https://bioires.pl/kuny-myszy-szczury-i-inne-gryzonie/garden-lab-escarat-pasta-1-kg-wiadro działa już po pojedynczym spożyciu, a to oznacza, że nie potrzeba wiele, żeby uśmiercić gryzonia. W trutce znajduje się smalec, który cechuje się dużą odpornością na warunki atmosferyczne, a do tego wabi gryzonie.

trutka na szczury Garden Lab

Skuteczność deratyzacji

Przeprowadzenie skutecznej deratyzacji jest czasami naprawdę bardzo ciężkie, dlatego w niektórych przypadkach lepiej zlecić to zewnętrznej, profesjonalnej firmie. Warto zwrócić uwagę na fakt, że szczury to nie jedyne gryzonie na jakie działa trucizna. Uśmierca ona jeszcze krety, myszy, nornice oraz kuny. Wszystkie te zwierzęta niszczą pola uprawne i sprawiają, że praca rolników idzie na darmo. Trutkę należy umieścić we wcześniej zaplanowanym i zabezpieczonym miejscu, takim jak stacja deratyzacyjna. Oferta trutek na szczury jest naprawdę bogata, a mimo to ciągle pojawiają się nowe oferty. Należy jednak pamiętać, żeby kupować produkty jedynie od sprawdzonych i renomowanych producentów, którzy od wielu lat działają na rynku i cieszą się dobrą opinią. Jeżeli trutka nie zadziała, to zawsze można wymienić ją na inną.